Sema Yılmaz (Online)
Sema Yılmaz (Online) Whatsapp numaramız ile ücretsiz bilgi alın!

FK Kliniği Tanıyın

Sağlık Bakanlığı tarafından sağlık turizmi belgesine sahip bir kuruluştur.

Temel amacı sağlık ve estetik hizmetlerinde toplam kalite ilkelerine uygun, uluslararası standartlarda, güvenilirliği ve saygınlığı ile sürekliliği sağlayan, yenilikçi ve hizmetleriyle dokunduğu hayatları iyileştiren ve öncelikle tercih edilen bir sağlık ve estetik kuruluşu olmaktır.

FK Klinik; birinci sınıf ve teknolojiye sahip dünya standartlarındaki hastaneleri, çok uygun fiyatlarla mükemmel hizmeti, kaliteli otelleri, konaklama, kolay ulaşım ve turizm imkanları ile Avrupa ve Asya’nın önde gelen sağlık turizm kliniğidir.

Kurumumuz, hasta memnuniyeti ve konforunu önemseyen kurumların başında gelmektedir.

Farklı dillerde hizmet vererek yurt dışından gelecek olan hastalarımızın dil problemini ortadan kaldırarak hizmette eksiklik yaşanmasını engellemektedir. Havaalanında karşılama, tercüme, konaklama gibi hizmetlerle hastalarımız için planlama yapılmaktadır.

Mutluluğunuz İçin Hizmete Hazırız

25+

Ünlü ve Başarılı Doktor

FK klinik bünyesindeki her bir doktor ünlü ve başarısı ile kendini kanıtlamıştır.

Doktorlarımız »

23000+

Mutlu Hasta

Kliniğimizden hizmet alan her bir hastamızın mutluluğunu garanti ediyoruz.

Mutlu Hastalarımız »

110+

Tedavi Yöntemi

Hastalarımızın sorunlarına yönelik birçok farklı tedavi yöntemi sunuyoruz.

Tedavilerimiz »

%100

Destekleyici Hizmet

Tedavi öncesinde ve sonrasında bize sormak istediğiniz her soruya cevap vermeye hazırız.

İletişime Geç »
Doktorlar

Doktorlar

Konaklama

Destek

Ünlü Doktorlar

FK kilinik bünyesine bulunan her bir doktor alanında kendini kanıtlamış ve başarıları ile ünlenmiştir. Doktorlarımız yenilikçi tedavi yöntemleri ve hasta memnuniyeti yaklaşımı odağıyla çalışmalarını yürütmektedir.

Her bir hasta için kişiselleştirilmiş tedavi planları uygulanmakta ve tedavi öncesi ile sonrasında daima doktorlarımız tarafından hastalarımıza destek sağlanmaktadır. Unutmayın tedavi öncesinde de sonrasında da FK klinik doktorunuz daima yanınızda.

5 Yıldızlı Otelde Konaklama

Yurtdışından veya şehir dışından gelen hastalarımız için Türkiye'nin en iyi otellerinde konaklama imkanı sunuyoruz. Tedavi süreci devam ettiği anlarda hastalarımız konaklama ile ilgili sorun yaşamadan sadece tedavilerine odaklanabiliyorlar.

Tedavi Sonrası Takip ve Destek

Hastalarımızın sadece tedavi sürecinde değil sonrasında da daima yanındayız. Tedavi sonrasında hastalarımızın düzenli takibini yapıyor ve yaşayabilecekleri her türlü problemde danışmanlık ile birlikte destek sağlıyoruz.

Tedaviniz bittiğinde aramızdaki iletişim devam eder ve bize her zaman ulaşarak aklınıza takılan konularda sorular yönelterek destek alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin