Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi ve Dünyada ilk defa Op. Dr. Fatih Kırar ile gündeme gelen Omurga Estetiği ile tanışın. Tüm dünyaya hizmet veren Op. Dr. Fatih Kırar’ın modern kliniğinde güncel tedavi yöntemlerini inceleyin.

Op. Dr. Fatih Kırar ile acısız, ameliyatsız, yan etkisiz ve kalıcı olarak etkili tedavi yöntemlerini deneyimleyen hastalarımızın arasına katılın.

Türkiye’de ilk defa uluslararası validasyona sahip A Sınıfı ameliyathane, 3D tomografik, sterilizasyon birimleri, müşahade ve gözlem odaları yer almaktadır.

İmplantoloji, ağız diş ve çene cerrahisi , ortodonti , protez, periodontoloji, pedodonti ve endodonti olmak üzere temel alanlarda profesör, doçent ve uzman diş hekimlerinden oluşan 20 kişilik ekip görev yapmaktadır.

Estetik Cerrahi alanında çözüm ortağımız olan Op. Dr. Feridun Elmas’ın tedavi seçenekleri arasında yüz estetiği, meme estetiği, vücut şekillendirme ve genital estetik bulunmaktadır.

Dr. Feridun Elmas ISAPS (The International Society of Plastic Surgery-Uluslararası Plastik Cerrahi Derneği), Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD), Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD) üyesidir.